Методична робота вчителів початкових класів

Електронні свідоцтва досягнень для учнів початкових класів

В Маяківському ліцеї відбулося методичне об'єднання вчителів початкових класів Маяківської територіальної громади.  Вчителі опрацювали актуальне питання  заповнення та  формування свідоцтв досягнень  учнів початкових класів  в електронних  журналах на сайті «Нові знання».

23:24 17.03.2023

Творча група "НУШ: Траєкторія розвитку" (керівник Маслій Н.В.)

15 березня в Маяківському ліцеї відбулося засідання творчої групи "НУШ: Траєкторія розвитку" вчителів початкових класів Маяківської ТГ під керівництвом Маслій Надії Василівни. Тема засідання: "Нова українська школа і STEM-освіта"

21:58 15.03.2023

«Математика -  вправа аж ніяк не тільки розуму, але також і фантазії»

«Математика -  вправа аж ніяк не тільки розуму, але також і фантазії!» Під таким гаслом прийшло засідання творчої групи вчителів початкових класів Маяківського ліцею  під керівництвом Тетяни Петрівни Садович.  Вчителі обговорювали інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики.  Тетяна Петрівна розповіла про шляхи розвитку критичного мислення молодших школярів на уроках математики, ознайомила з технологією ТРВЗ, такими інноваційними методами як  «Метод фокальних об'єктів»,  «Морфологічний ящик»  ефективними вправами «Математичний судоку»,   «Математичні конвертики».  Ірина Володимирівна Грицюта  продемонструвала  цікаві форми групової роботи з геобордом та математичними пазлами.  Ференц Марія Василівна презентувала досвід роботи з використання Lego.  Вчителі плідно працювали та однозначно вирішили  впроваджувати у практику технології ТРВЗ.

23:01 14.03.2023

Вибір підручників для 1 класу

Вчителі початкових класів Маяківського ліцею здійснили вибір підручників для першокласників 2023 року. Активно дискутували, обираючи нові посібники з математики та української мови, які мають стати для маленьких здобувачів освіти цікавим засобом навчання.

12:44 27.02.2023

Засідання творчої групи під кер. Садович Т.П.

Творча група вчителів початкових класів Маяківського ліцею під керівництвом Тетяни Петрівни Садович продовжує працювати в активному та креативному режимі. В цьому навчальному році, незважаючи на військовий стан та емоційну напругу, вже відбулося чотири засідання. Тетяна Петрівна, наче зірочка, запалює усіх членів творчої групи до співпраці. На засіданні 04.01.2023 на тему «Організаційно-педагогічні умови формування екологічної грамотності молодших школярів» розглянули питання інтеграції змісту кількох навчальних предметів навколо природничої теми (виступили Гук Н.М.,Ференц М.В.); інтерактивні прийоми роботи на уроках курсу «Я досліджую світ»: фішбоун (Майко Л.І.), кубик Блума (Горська Г.Г.); познайомилися з комп'ютерною програмою «Animaker» (Ромащук А.С.), як сучасним засобом візуалізації мислення учнів; розглянули використання задач екологічного змісту на уроках математики (Садович Т.П.) та ранкові зустрічі як засіб активізації пізнавальної діяльності молодших школярів (Грицюта І.В). Вчителі обмінювалися досвідом та опановували нові методичні підходи реалізації НУШ.

20:17 04.01.2023