«Математика -  вправа аж ніяк не тільки розуму, але також і фантазії»

Дата: 14.03.2023 23:01

«Математика -  вправа аж ніяк не тільки розуму, але також і фантазії!» Під таким гаслом прийшло засідання творчої групи вчителів початкових класів Маяківського ліцею  під керівництвом Тетяни Петрівни Садович.  Вчителі обговорювали інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики.  Тетяна Петрівна розповіла про шляхи розвитку критичного мислення молодших школярів на уроках математики, ознайомила з технологією ТРВЗ, такими інноваційними методами як  «Метод фокальних об'єктів»,  «Морфологічний ящик»  ефективними вправами «Математичний судоку»,   «Математичні конвертики».  Ірина Володимирівна Грицюта  продемонструвала  цікаві форми групової роботи з геобордом та математичними пазлами.  Ференц Марія Василівна презентувала досвід роботи з використання Lego.  Вчителі плідно працювали та однозначно вирішили  впроваджувати у практику технології ТРВЗ.