Профілактична та просвітницька робота

Профорієнтація з учнями 9-11 класів

Згідно плану роботи школи було проведено профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів . Учні змогли отримати рекомендації за результатами методик :  Диференціально - діагностичний опитувальник Є. О .Клімова «Я віддам перевагу»; Методика Карта Інтересів. Дуже цікавим та захопливим було заняття «Світ сучасних професій» на якому діти ознайомились з переліком нових професій , ринком праці, вимогами  які постають перед сучасною молоддю при виборі професії .

14:40 03.03.2021

День прав людини

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. У цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини - перший універсальний міжнародний акт з прав людини.  Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права. Захист прав дитини є обов’язком держави. Основним міжнародним  документом є Конвенція про права дитини від 20.11 89р. В Україні це Конституція України, Сімейний кодекс, Закон України про охорону дитинства, Цивільний кодекс. З 07. 12 -11.12 у Маяківському НВК з учнями 6-7 класів  проведено години психолога « Права дитинства».

11:05 01.03.2021

В рамках акції «16 днів проти насильства» в Маяківському НВК відбулася зустріч з начальницею відділу "Біляївське бюро правової допомоги" Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Майєю Мосійчук, яка провела просвітницький захід «Домашнє насильство» для учнів 9-Б та 11-Б класів. Захід передбачав мету ознайомити дітей з актуальністю проблеми насильства у домашньому середовищі, підвищити рівень знань про різні види насильства та його наслідки, навчити учнів розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства.

11:02 01.03.2021

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.  Головна мета якого -звернути увагу суспільства на цю проблему.  У Маяківському  НВК в цей день були проведені тематичні заняття , учні ознайомилися з поняттями «ВІЛ» та «СНІД», шляхами передачі цієї інфекції , міфами про ВІЛ / СНІД, та виконали практичні вправи.

10:57 01.03.2021

16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня у регіонах України в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» проводяться  різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок та інше. Учні Маяківського НВК також долучилися до цієї акції!

10:50 01.03.2021

Міжнародний День Толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 16.11 по 20.11 2020 року у Маяківському НВК пройшов  Тиждень толерантності. План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний:  - Оформлений куточок толерантності. - Квест «Квітка толерантності» . - Виховний захід « Толерантність врятує світ». - Перегляд відеороликів про доброту, терпіння, порозуміння в світі. - Акція «Дерево добрих справ»  - Акція « Пожирач неприємностей» . - Заняття з елементами тренінгу «Бути толерантним - що це означає». - Діагностика « Толерантності особистості» . - Акція « Аптечка для душі». - Бліц опитування « Чи живе в моїй школі толерантність?» . - Створення в класних кімнатах куточку толерантності. У продовж тижня толерантності всі учні школи приймали активну участь в заходах які змінювали один одного : Понеділок 16.11 – «День толерантності : Я – Толерантність ми толерантність»  . Вівторок 17.11  - «День Тактовності». Середа 18.11 – «День Взаєморозуміння» . Четвер 19.11 – «День Поваги, Добра і Терпіння» . П'ятниця 20.11  - «День Ввічливості».

10:39 01.03.2021