Засідання творчої групи під кер. Садович Т.П.

Дата: 04.01.2023 20:17

Творча група вчителів початкових класів Маяківського ліцею під керівництвом Тетяни Петрівни Садович продовжує працювати в активному та креативному режимі. В цьому навчальному році, незважаючи на військовий стан та емоційну напругу, вже відбулося чотири засідання. Тетяна Петрівна, наче зірочка, запалює усіх членів творчої групи до співпраці. На засіданні 04.01.2023 на тему «Організаційно-педагогічні умови формування екологічної грамотності молодших школярів» розглянули питання інтеграції змісту кількох навчальних предметів навколо природничої теми (виступили Гук Н.М.,Ференц М.В.); інтерактивні прийоми роботи на уроках курсу «Я досліджую світ»: фішбоун (Майко Л.І.), кубик Блума (Горська Г.Г.); познайомилися з комп'ютерною програмою «Animaker» (Ромащук А.С.), як сучасним засобом візуалізації мислення учнів; розглянули використання задач екологічного змісту на уроках математики (Садович Т.П.) та ранкові зустрічі як засіб активізації пізнавальної діяльності молодших школярів (Грицюта І.В). Вчителі обмінювалися досвідом та опановували нові методичні підходи реалізації НУШ.