Профілактична та просвітницька робота

День ДОБРОТИ!!!

13 листопада-день ДОБРОТИ!!! Цього тижня проведено години психолога «Доброта врятує світ». Учні ознайомилися та обговорили декілька притч про добро і зло, створили стінівки «Добрим бути круто!», пограли в ігри «Подорож в країну доброти», «Казковія дружби».

10:31 01.03.2021

Тиждень_протидії_БУЛІНГУ

Тиждень_протидії_БУЛІНГУ З 21.09.-25.09.2020 р. у Маяківському НВК був проведений «Тиждень протидії булінгу». Головною метою нашої роботи було створення безпечного освітнього середовища в навчальному закладі, попередження БУЛІНГУ, а саме жорстокості та насильства серед підлітків, профілактика злочинів та правопорушень, формування навичок відповідальної та безпечної поведінки, виховувати почуття емпатії. В рамках тижня були проведені такі заходи: • заняття з елементами тренінгу «Стоп булінг» для учнів 7-11 кл.; • виховні години «Булінг у школі як йому протистояти?» для учнів 7-11 кл.; • година психолога «Кібербулінг» для учнів 7-8 кл.; • анкетування серед учнів 7-11 класів «Попередимо насилля разом»; • виготовлення стіннівки «Булінг, учасники, наслідки, протидія»; • виготовлення профілактичних буклетів для учасників освітнього процесу « Stop Булінг». Дякуємо класним колективам за активну участь у проведенні тижня!!!!

10:24 01.03.2021