Дата: 01.03.2021 11:02

В рамках акції «16 днів проти насильства» в Маяківському НВК відбулася зустріч з начальницею відділу "Біляївське бюро правової допомоги" Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Майєю Мосійчук, яка провела просвітницький захід «Домашнє насильство» для учнів 9-Б та 11-Б класів.
Захід передбачав мету ознайомити дітей з актуальністю проблеми насильства у домашньому середовищі, підвищити рівень знань про різні види насильства та його наслідки, навчити учнів розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства.