Тиждень Толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 16.11 по 20.11 2020 року у Маяківському НВК пройшов Тиждень толерантності. План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний: - Оформлений куточок толерантності. - Квест «Квітка толерантності» . - Виховний захід « Толерантність врятує світ». - Перегляд відеороликів про доброту, терпіння, порозуміння в світі. - Акція «Дерево добрих справ» - Акція « Пожирач неприємностей» . - Заняття з елементами тренінгу «Бути толерантним - що це означає». - Діагностика « Толерантності особистості» . - Акція « Аптечка для душі». - Бліц опитування « Чи живе в моїй школі толерантність?» . - Створення в класних кімнатах куточку толерантності. У продовж тижня толерантності всі учні школи приймали активну участь в заходах які змінювали один одного : Понеділок 16.11 – «День толерантності : Я – Толерантність ми толерантність» . Вівторок 17.11 - «День Тактовності». Середа 18.11 – «День Взаєморозуміння» . Четвер 19.11 – «День Поваги, Добра і Терпіння» . П'ятниця 20.11 - «День Ввічливості».